Zooba v3.11.0 APK MOD (Sınırsız Elmas/Config)

Zooba v3.11.0 APK MOD (Sınırsız Elmas/Config)

Android Android 4.0 ve üzeriAksiyon
5 ( 399 Puan )
Price: $0
İsim Zooba
Yapımcı Wildlife Studios
Tür Aksiyon
Boyut 154MB
Versiyon 3.11.0
MOD Bilgisi Sınırsız Para/Config
Orjinal Google Play
Zooba is the most famous version in the Zooba series of publisher Wildlife Studios
Mod Version 3.11.0

indir (154MB)

Mevcut trendle birlikte, birçok çevrimiçi oyuncu hayatta kalma oyunu türünü hedefliyor, ancak grafik tasarımında yenilik noktaları olan veya benzersiz oynanışa sahip bir oyun bulmak hala oldukça zor. Zooba’ya geliyor: Herkes için ücretsiz Zoo Combat Battle Royale Oyunları, tüm tercihleriniz tam olarak karşılanacak. Bu çekici oyun ve yüksek tempolu oyun ile hayatta kalma türünü takip eden bir atış aksiyon oyunudur; oyun ünlü oluyor ve katılan birçok oyuncu var…

KENDİNİZE FAVORİ BİR NESNE SEÇİN

Oyunun indirilmesini tamamladıktan ve birkaç küçük giriş prosedürü gerçekleştirdikten sonra, oyuncu hızla bu oyunun dünyasına taşınacaktır. Size verilen ilk görevlerden biri karakter seçimi olacaktır. Bunu duyarsanız, bu bugün herhangi bir oyun için basit bir şey çünkü oyuna başlamak istiyorsanız uygun bir karakter seçmelisiniz.

Ancak Zooba: Herkes için ücretsiz Zoo Combat Battle Royale Games ile bu oldukça zor bir iştir. Zorluk, oyunun oyuncuya getirilecek birçok karaktere sahip olmasıdır. Ve bununla birlikte, karakter görüntüleri de hayvanat bahçesindeki tilki, maymun, bufalo, fare, kaplumbağa, kuşlar ve daha fazlası gibi sevimli hayvanların görüntülerine dayalı olarak oluşturulacak. Bu nedenle, oyunun sunduğu tüm karakterlere başvurmaya çalışmalı ve beğendiğiniz bir karakteri seçmelisiniz!

ZOR ZORLUKLARA HAZIR

Özel bir karakter seçtikten sonra maçlara girmeye hazır mısınız? Öncelikle kendinizi önceden hazırlamanız gereken şeylerden biri psikolojik savaştır. Çünkü oyun içinde maçlar çoğu zaman çok şiddetli geçecek. Bu nedenle, savaş başlamadan önce size avantaj sağlayacak savaşlar için zihinsel olarak hazır olmak çok önemli bir şey olacak!

Ayrıca, savaştan önce temel becerilerle ilgili alıştırma seanslarına da ihtiyacınız olacak. Üreticiler oyuncunun oyundaki tecrübesiyle çok ilgilendikleri için oyunun temposunu çok yüksek bir seviyeye çıkarmışlar. Bu nedenle, temel becerilere sahip olmak, yoğun maçlar ve acil durumları çözmek için etkili bir araç olacaktır. Karakterinizi daha yüksek seviyelere yükseltmek için oyundan sonra pratik yapmayı ve becerilerinizi yenilemeyi de unutmazsanız yardımcı olacaktır.

GÜÇLÜ VE TEHLİKELİ OYUN HER ZAMAN GİZLİDİR

Zooba’ya adını veren en önemli şeylerden biri de oynanış şeklidir. Bu oyuna girerken, olağanüstü bir hayatta kalma oyunu yaşayacaksınız. Burada hoşgörünün asla olmayacağı bir savaşa katılacaksınız. Son haritada kim duruyorsa o kişi kazanacak.

Oyun kuralları verilmiştir ve maça katılan tüm oyuncuların kazanmak istiyorlarsa uymaları gerekmektedir. Böylece yüksek tempolu bir maç oynanacak ve mevcut diğer tüm oyuncular sizi oyundan çıkarmak isteyecektir. Düşmanlarınızın birçok farklı yönden göründüğünü göreceksiniz: önde, solda, sağda ve hatta hemen arkada. Bu yüzden kazanmanız için en önemli şeylerden biri tüm düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanız olacaktır.

YENİ VE BENZERSİZ GRAFİK TARZI

Bir oyunun başarılı olması ve oyuncu topluluğunun desteğini alması için karakter sistemi, oyun organizasyonu, oynanış gibi gerekli koşulları sağlaması gerekecek… Ancak tamamlamak için mükemmel bir oyuna sahip olmak için oyunun yeterli koşulu olması gerekiyor. grafik. Bir oyunun grafikleri, her oyuncu için oyunun ana iletişim aracı olacaktır ve oyuncu için sempati yaratmak için bir oyunun mükemmel bir grafik kalitesine sahip olması gerekir.

Oyuncuların ihtiyacını anlayan Zooba APK mükemmel bir grafik kalitesine sahip. Oyuncular oyuna gelirken kötü görüntü kalitesinden rahatsız olmak zorunda kalmayacak ve oyun deneyimini etkilemeyecek. Üretici, oyuncuların oyunu güzel, keskin animasyonlarla deneyimlemeleri için görüntüye dikkatle yatırım yaptı. Oyundaki bağlam da oyuncunun oyundaki eylemleri için oldukça makul bir şekilde düzenlenmiştir.

Şimdi, kendinize mükemmel bir hayatta kalma atış oyununa sahip olmak zorlu bir şey olacak. Çünkü ideal bir hayatta kalma atış oyununun mükemmel grafik kalitesi, iyi kullanıcı deneyimi, çeşitli karakter sistemi, çekici oyun oynama gibi gereksinimlere sahip olması gerekecek… Ve oyuncuların tüm bu gereksinimleri doğrudan Zooba: Herkes İçin Ücretsiz Zoo Combat Battle’da çözülecek. Kraliyet Oyunları. Birkaç basit adımda benzersiz ve heyecan verici deneyimlerle harika bir serbest atış oyununa başlayacaksınız.


Zooba v3.11.0 APK MOD (Sınırsız Elmas/Config) indir


indir (154MB)

Artık indirmeye hazırsınız Zooba ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan Wildlife Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.